Blog

Kategoriee-shop
 
 
 
 
 

Prečo sú EVEN produkty jedinečné a nezameniteľné ... ?

O jedinečnosti EVEN vecičiek ste sa vy, Naši verní zákazníci, presvedčili už sami. 

Avšak aj napriek tomu, sme sa rozhodli ukázať Vám, prečo sú EVEN vecičky nezameniteľné a jedinečné, ako vznikajú, vyvíjajú sa a čo môže byť za podobnosťou pri niektorých konkurenčných produktoch .....

 

Ako sa dajú kúpiť niektoré EVEN kúsky výhodnejšie ...

Keďže sa v Even snažíme neustále prinášať nové produkty, aj u nás sa stáva, že niektoré vecičky sú už skladom len v jednom čísle, alebo je už len jeden posledný kus. Rozhodli sme sa, že Vám takéto kúsky z niektorých produktov  zobrazíme v špeciálnej kategórii, aby ste ich dokázali rýchlejšie vyhľadať a NAVYŠE ich aj zaujímavo cenovo zvýhodníme ....

 

EVEN má svoju cenu...

V dnešnej uponáhľanej dobe sa málo ľudí zaujíma o to AKO, KTO a ZA AKÝCH PODMIENOK vyrába oblečenie, ktoré nosíme.

Je jednoduché prísť do obchodu a vybrať si z masívneho množstva trendových produktov, ktoré aktuálne ponúkajú obchodné reťazce za niekedy až smiešne nízke ceny. Ako je možné, že obyčajné biele tričko z komerčného reťazca stojí 3 eurá a na pohľad úplne rovnaké tričko od známeho dizajnéra má cenu možno aj o niekoľko stoviek vyššiu?

Rozdiel je v príbehu týchto dvoch zdanlivo rovnakých produktov. 

 

Biela v detskom šatníku…. ÁNO či NIE?

V dnešnej dobe sa na celkový výzor kladie veľký dôraz. Výber farby oblečenia prezrádza nielen veľa o Vašej nálade,  ale hlavne svedčí o Vašom osobnom štýle.

 

„NOSTE SI ŠŤASTIE SO SEBOU“

Pri prečítaní nadpisu si mnohí z Vás položili otázku: ,,Čo má šťastie spoločné s detskou módou?“

Šťastie je emócia. Pocit, ktorý si každý z nás zaslúži cítiť a zažiť. Šťastím je aj mať prácu, ktorá Vás baví.... V EVEN máme to šťastie, a preto by sme sa chceli s Vami podeliť a odovzdať Vám ho tak, aby ste ho mohli Vy a Vaše malé poklady dokonca „nosiť so sebou“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia